Gå til hovedindholdet
MENU
Aula_close Layer 1

Medlemmer

Annette Støvring

Annette

Funktion: Bestyrelsesformand
Adresse: Nørskovlundvej 6, 8620 Kjellerup
Mobil: 29880453
Email: stoevringbak@gmail.com
Kontakt til: 2. årgang


Helle Stokholm

Helle

Funktion: Næstformand
Adresse: Ans Søpark 103, 8643 Ans By
Mobil: 30667312
Email: stokholmhelle@gmail.com
Kontakt til: 3. og 8. årgang


Linda Lykke Østergaard Mose

Linda

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Hermelinvej 10, 8643 Ans By
Mobil: 28578056
Email: hermelinvej10@gmail.com
Kontakt til: 4. og 9. årgang


Helle Stoltze 

Funktion: Forældrerepræsentant, mødeleder
Adresse: Kaldæavej 7, 8653 Them
Mobil: 25573254
Email: hellehjarsaas@gmail.com
Kontakt til: Inklusionscentret


Kit Bæk Skousen

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Sikavej 9, 8643 Ans By
Mobil: 26118096
Email: Kit.bl@hotmail.com
Kontakt til: 1. årgang


Sonja Marie Overgaard

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Hermelinvej 14, 8643 Ans By
Mobil: 26258462
Email: sonjamarieo@yahoo.com
Kontakt til: 5. og 7. årgang


Maria Blichfeldt

Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Vestre Langgade 18, 8643 Ans By
Mobil: 53500545
Email: maria.blichfeldt@gmail.com
Kontakt til: 0. årgang


Tine Vangsgaard Østby

Funktion: Suppleant
Adresse: Hermelinvej 7, 8643 Ans By
Mobil: 42300474
Email: tine_v_h@hotmail.com


Sussie Nørskov Skjødt

Funktion: Suppleant
Adresse: Hedelyngen 6, 8643 Ans By
Mobil: 26856552
Email: suss1531@viborgskoler.dk


Keld Sandfeld Simonsen

Keld

Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Mosevænget 28, 8800 Viborg
Mobil: 23232889
Email: keldsandfeld.simonsen@silkeborg.dk


Per Keis Brunse-Ottosen

Per

Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Buskelundtoften 41, 8600 Silkeborg
Mobil: 29453217
Email: perkeis.brunse-ottosen@silkeborg.dk


Lone Skovborg Rasmussen

Lone

Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Gyvelvej 2, 8620 Kjellerup
Mobil: 30680256
Email: lone.skovborg@silkeborg.dk


Jan Lund Pedersen

Jan

Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Mellemvej 4, 8800 Viborg
Mobil: 42792062
Email: solunar63@gmail.com


Janni Nørtoft Nielsen

JNN

Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Malmøvej 90, 8600 Silkeborg
Mobil: 23722838
Email: jann5290@silkeskole.dk


Mikkel Overgaard Oddershede

 

Mikkel

Funktion: Elevrepræsentant
Email: mikkel.overgaard.oddershede@silkeskole.dk

 

Simon German Riemenschneider

Simon

Funktion: Elevrepræsentant
Email: simon.german.riemenschneider@silkeskole.dk



Laura Braad Haugaard

Laura

Funktion: Suppleant
Email: laura.braad.haugaard@silkeskole.dk